جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

پنجشنبه 08 آبان 1399

کارگاه آموزشی آسیب های روانی کرونا در افراد در دانشگاه پیام نور خواف

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت اظهار داشت : همزمان با شیوع ویروس کرونا در جهان و تحت تأثیر قرار گرفتن زندگی اجتماعی، بیماری‌های روانی نیز در جامعه افزایش یافته است.

کارگاه آموزشی آسیب های روانی کرونا در افراد در دانشگاه پیام نور خواف برگزارشد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت اظهار داشت : همزمان با شیوع ویروس کرونا در جهان و تحت تأثیر قرار گرفتن زندگی اجتماعی، تنشهای روانی نیز در جامعه افزایش یافته است.

وی ادامه داد : بمناسبت هفته سلامت روان کارگاه آموزشی آسیب های روانی کرونا در افراد با همکاری کانون دانشجویی هلال احمر و اورژانس اجتماعی در دانشگاه پیام نور خواف برگزار شد .

 

رمضانی بیان داشت: باید اقدامات روانشناختی و روانشناسی برای پیشگیری از بروز و تشدید مشکلات روحی و روانی ناشی از قرنطینه و مدیریت استرس و نگرانی ناشی از ابتلا به بیماری در میان آحاد جامعه به شکل فراگیر و منسجم صورت گیرد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر خواف در ادامه گفت: ظهور یک بیماری ناشناخته و مبهم بی‌شک در هر جامعه‌ای سبب اضطراب و تنش می‌شود که میزان این تنش و اضطراب با ابتلا و همچنین بهبود بیماری تداوم می‌یابد.

 

رمضانی در پایان خاطر نشان کرد : برگزاری این چنین کارگاههایی به نسل جوان جامعه کمک می کند تا با این بیماری و آسیب هایی که میتواند در افراد داشته باشد بیشتر و بهتر آشنا شوند.

کلمات کلیدی
زهره  خواجه نژاد
تهیه کننده:

زهره خواجه نژاد

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *