جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

شنبه 07 خرداد 1401
برگزاری اردوی توان افزایی ویژه اعضای هلال احمر رشتخوار

برگزاری اردوی توان افزایی ویژه اعضای هلال احمر رشتخوار

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار: سید علی حسین زاده با اشاره به لزوم توانمندسازی نیروهای امدادی و عملیاتی جمعیت هلال احمر بیان کرد: اردوی توان افزایی با رویکرد آشنایی با اصول پیمایش و کوهنوردی در منطقه کوهستانی روستای سنگان برگزار شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار از برگزاری اردوی توان افزایی نجاتگران و امدادگران این جمعیت به مناسبت هفته هلال احمر خبر دا

برگزاری اردوی توان افزایی ویژه اعضای هلال احمر رشتخوار

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار از برگزاری اردوی توان افزایی نجاتگران و امدادگران این جمعیت به مناسبت هفته هلال احمر خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار: سید علی حسین زاده با اشاره به لزوم توانمندسازی نیروهای امدادی و عملیاتی جمعیت هلال احمر بیان کرد: اردوی توان افزایی با رویکرد آشنایی با اصول پیمایش و کوهنوردی در منطقه کوهستانی روستای سنگان برگزار شد. وی افزود: این اردو با حضور 25 نفر از امدادگران ، نجاتگران و داوطلبان برادر در راستای آشنایی با اصول پیمایش در کوه  و اسکان اضطراری به مدت یک روز برگزار شد. 

حسین زاده تقویت کار تیمی و گروهی را از نکات مثبت اردوهای توان افزایی دانست و گفت: این برنامه با هدف تقویت روحیه و افزایش توان امدادی امدادگران برگزار شد.

کلمات کلیدی
هلال احمر رشتخوار
تهیه کننده:

هلال احمر رشتخوار

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *