جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

سه شنبه 12 اسفند 1399

بیش از هزار نفر در برف و کولاک خراسان رضوی امدادرسانی شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: نیروهای امدادگر و نجاتگر هلال احمر استان طی ۲ روز گذشته به هزار و ۷۰ نفر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کردند

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: نیروهای امدادگر و نجاتگر هلال احمر استان طی ۲ روز گذشته به هزار و ۷۰ نفر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ، غلامرضا صیادی  گفت : امدادرسانی در برف و کولاک های استان خراسان رضوی ، از عصر دوم بهمن ماه تا صبح امروز در محورها و جاده‌های استان خراسان رضوی ارائه شده است.

وی ادامه داد: طی این مدت ۶۷۳ نفر به صورت اضطراری اسکان داده شدند که بیشترین  اسکان در جاده مشهد به تربت‌حیدریه صورت گرفته است.

معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: همچنین طی این مدت نیروهای امدادگر هلال‌احمر به ۳۹۷ نفر در قالب رهاسازی ۹۶ دستگاه خودروی گرفتار دربرف و کولاک امدادرسانی کردند.

صیادی افزود: بیشترین حجم نیروهای هلال احمر در قالب ۲۹ تیم عملیاتی به استعداد ۱۳۴ امدادگر و نجاتگر هلال احمر در محورهای مشهد به تربت حیدریه و برعکس، مشهد به نیشابور و برعکس، سرخس به مشهد و نیز در جاده نقاب و جوین مشغول امدادرسانی بودند.

وی ادامه داد: بیشترین اسکان اضطراری در روستاهای رخ و سرهنگ و گرماب بوده است

صیادی افزود : امدادرسانی به همراه ۹ دستگاه آمبولانس و ۱۳ دستگاه سایرخودروهای امدادی انجام شده است.

معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: برای حمایت از مسافران اسکان‌یافته ۱۲۵ بسته غذایی ۲۴ ساعته و نیز پتو توزیع شده است.

فعالیت سامانه بارشی از ظهر دوم بهمن ماه در استان خراسان رضوی آغاز و امروز این سامانه از استان خارج شده است.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *