جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

دوشنبه 10 آذر 1399

تقدیر مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی از طرح آمران سلامت هلال احمر در لبیک به فراخوان رهبری

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان رضوی در دیدار با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از اجرای سریع طرح آمران سلامت هلال احمر در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراخوان مجدد داوطلبان و نیروهای مخلص در مقابله با کرونا تقدیر کرد.

 تقدیر کمیته امداد خراسان رضوی از طرح آمران سلامت هلال احمر
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی در دیدار با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از اجرای سریع طرح آمران سلامت هلال احمر در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراخوان مجدد داوطلبان و نیروهای مخلص در مقابله با کرونا تقدیر کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مهندس حبیب الله آسوده در دیدار با دکتر سید مجتبی احمدی با تقدیر از اجرای طرح آمران سلامت، آمادگی کمیته امداد استان را برای مشارکت در این طرح و نیز در طرح نذر ماسک جوانان هلال احمر استان اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه حدود ۲۰۰ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد خراسان رضوی است،گفت:
علاوه بر مددجویان کمیته امداد و بهزیستی حدود ۳۰۰ هزار خانوار واجد شرایط برای کمک رسانی در سامانه سخا در خراسان رضوی ثبت شدند که لازم است با همراهی و هم افزایی سایر نهادها از جمله هلال احمر، سبدهای معیشتی بیشتری تهیه و حمایت حداکثری صورت پذیرد.

 همچنین در این دیدار دکتر سید مجتبی احمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز گفت: با توجه به شرایط خاص جامعه در وضعیت فعلی و بحران کرونا برای مواسات اقشار نیازمند می بایست از موازی کاری ها پرهیز کرد و با همراهی و تعامل بیشتر، حمایت از محرومان به صورت هدفمند، صورت گیرد.

 وی از تلاش های کمیته امداد استان در مدیریت طرح مواسات و کمک مومنانه در خراسان رضوی با محوریت نماینده ولی فقیه در استان تقدیر کرد.

شایسته دکر است: در قسمتی از این جلسه، معاون امور داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی درباره روند اجرایی طرح دستیار و فعالیت‌های داوطلبانه هلال احمر استان در تهیه بسته های حمایتی و معیشتی برای اقشار نیازمند و اجرای طرح نذر آب 3 برای کمک به مردم محروم خراسان جنوبی  گزارش داد.

 در خاتمه این نشست لوحهای تقدیر ویژه‌ هلال احمر خراسان رضوی با امضای آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه خراسان رضوی و سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور، برای مشارکت در طرح رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان به مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر خراسان رضوی، اهدا شد.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *