جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

سه شنبه 31 فروردین 1400

15 مصدوم در سانحه فرضی تصادف زنجیره ای محور سرخس به مشهد

ئیس هلال احمر سرخس گفت: با توجه به هماهنگی انجام شده با ستاد مدیریت بحران این شهرستان و به منظور ارتقاء سطح خدمت رسانی و کاهش صدمات و تلفات جاده ای، مانور لحظه صفر امداد و نجات جاده ای در محور سرخس به مشهد برگزار شد.

رئیس هلال احمر سرخس گفت: با توجه به هماهنگی انجام شده با ستاد مدیریت بحران این شهرستان به منظور ارتقاء سطح خدمت رسانی و کاهش صدمات و تلفات جاده ای اقدام به برگزاری مانور لحظه صفر امداد و نجات جاده ای نمود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی محمد رضائی افزود: این مانور که در ۱۰ کیلومتری شهرستان بعد از نیروگاه شمس برگزار گردید با حضور محسن نجات مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی و رجبی مقدم فرماندار شهرستان سرخس و دیگر اعضای عضو ستاد، ساعت ۵:۴۵ صبح امروز ۱۲ اسفند ماه سال جاری برگزار شد.
وی علت حادثه را در این مانور لحظه صفر، منحرف شدن تانکر حامل سوخت و برخورد آن با یک دستگاه خودرو مینی بوس و به دنبال آن چند دستگاه خودرو سواری دیگر اعلام کرد و گفت: پس از وقوع این تصادف زنجیره ای بلافاصله به تیم های امدادی ادارات عضو ستاد مدیریت بحران مرتبط جهت امداد رسانی سریع به مصدومین فرضی این حادثه اطلاع رسانی شد که امدادگران جمعیت هلال احمر نیز در کمترین زمان ممکن در محل حاضر و به ۱۵ نفر مصدوم فرضی امدادرسانی کردند

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *