جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

یکشنبه 10 اسفند 1399
روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد

اجرای پویش ملی چلچراغ درشهرستان تایباد

پویش ملی چلچراغ به منظور نذر کار خیر و خدمات بشردوستانه و عام المنفعه به نیابت از سردار حاج قاسم سلیمانی در تایباد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ، هادی رمضانی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد گفت: پویش ملی چلچراغ به منظور کار خیر و خدمات بشردوستانه به نیابت از سردار رشید سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی شکل گرفت که می توان از محور فعالیت های این پویش به نذر اعمال مذهبی ، نذر اعمال فرهنگی ، نذر اعمال بشردوستانه و نذر خدمات داوطلبانه اشاره کرد.

وی افزود : اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد از این پویش مستثنا نبوده و به نیابت از سردار رشید اسلام اعمالی در قالب نذر اعمال بشردوستانه از جمله نذر نان(کمک در پخت و توزیع غذای گرم) به نیازمندان ، برپایی ایستگاه صلواتی و در قالب نذر اعمال فرهنگی تهیه پوستر و عکس سلفی با سردار اسلام و در قالب نذر اعمال مذهبی  می توان به ختم صلوات ، قرائت قرآن مجید نیز اشاره کرد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد گفت : هدف از اجرای این پویش آشنایی نسل جوان با سبک زندگی و الگوی رفتاری سردار دلها ، ترویج فعالیت های بشر دوستانه متاثر از منش های اخلاقی و ترویج فرهنگ از خودگذشتگی شهید حاج قاسم سلیمانی در جامعه است .

احمدرضا عصار
تهیه کننده:

احمدرضا عصار

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *