جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

پنجشنبه 08 آبان 1399

جلسه کارگروه شهرستانی خانه های هلال خواف

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت گفت:خانه های هلال ساختاری داوطلبی دارند که در سطح شهر و روستاها توسط اعضای داوطلب، خیران، نیکوکاران و واقفان اداره می شوند. هدف از تشکیل این مراکز بهره مندی از مشارکت تمامی افراد متقاضی، فعالیت در هلال احمر جهت تحقق اهداف این سازمان، ارائه آموزشهای امدادی و ارائه خدمات داوطلبی به نیازمندان در شرایط عادی و بحرانی است.

جلسه کارگروه شهرستانی خانه های هلال با حضور نماینده فرمانداری شهرستان برگزارشد.

جلسه کارگروه شهرستانی خانه های هلال با حضور نماینده فرمانداری شهرستان برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت گفت:خانه های هلال ساختاری داوطلبی دارند که در سطح شهر و روستاها توسط اعضای داوطلب، خیران، نیکوکاران و واقفان اداره می شوند. هدف از تشکیل این مراکز بهره مندی از مشارکت تمامی افراد متقاضی، فعالیت در هلال احمر جهت تحقق اهداف این سازمان، ارائه آموزشهای امدادی و ارائه خدمات داوطلبی به نیازمندان در شرایط عادی و بحرانی است

 

 رمضانی بیان داشت :هدف از برگزاری این جلسه  بررسی مسائل و مشکلات مربوط به فعالیت خانه های هلال روستائی در شهرستان بود تا با نگاه درست به موضوع و علت یابی مناسب جهت مرتفع نمودن این مشکلات و موانع اقدام شود.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان  خواف خاطر نشان کرد: بهره گیری از ظرفیت اعضای داوطلب و امدادگر در پاسخگویی مناسب و موثر حین وقوع حوادث از دیگر اهداف خانه های هلال است.

کلمات کلیدی
زهره  خواجه نژاد
تهیه کننده:

زهره خواجه نژاد

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *