جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

جمعه 08 اسفند 1399

اعزام تیم های هلال احمر رشتخوار به روستای محروم درریز

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار از اجرای طرح معیشتی و بهداشتی، در روستای محروم درریز این شهرستان با حضور خیرین داوطلب این جمعیت خبر داد

اعزام تیم های هلال احمر رشتخوار به روستای محروم درریز
 
رئیس جمعیت هلال احمر رشتخوار از اجرای طرح معیشتی و بهداشتی ، در روستای محروم درریز این شهرستان با حضور خیرین و اعضای داوطلب این جمعیت ، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر رشتخوار ؛ سید علی حسین زاده اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف بشردوستانه و خیرخواهانه و به منظور کمک رسانی به مناطق محروم  شهرستان توسط جمعیت هلال احمر ، با توجه به بازدید های انجام شده  و ارزشیابی صورت پذیرفته توسط کارشناسان ، روستای درریز به عنوان هدف انتخاب گردید .
وی افزود : با همکاری خیرین تهرانی« موسسه سپاس لحظه حال » و داوطلبین و پرسنل این جمعیت در مورخه 23/7/99 نسبت به توزیع بسته های بهداشتی و غذایی، شیرخشک، لوازم التحریر، مواد شوینده در بین نیازمندان به ارزش 160 میلیون ریال اقدام گردید.
رئیس جمعیت هلال احمر رشتخوار در ادامه افزود : امیدواریم با حضور خیرین عزیز در این شهرستان بتوانیم خدمات خوب و شایسته ای همچون گذشته به نیازمندان عزیزمان ارائه دهیم و اندکی از مصائب و درد های آنان بکاهیم.
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *