جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

پنجشنبه 07 اسفند 1399

پایان سفر 10 روزه دوچرخه سواران داوطلب جمعیت هلال احمر نیشابور

اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور از پایان سفر دوچرخه سواران داوطلب شعبه در استان های جنوبی کشور خبر داد .

اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور از پایان سفر دوچرخه سواران داوطلب شعبه در استان های جنوبی کشور خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور ، اسماعیل شاه بیکی در تکمیل این خبر گفت : با توجه به شرایط کنونی کشور در خصوص شیوع ویروس کرونا ، دو تن از دوچرخه سواران داوطلب و امدادگر شعبه با هدف ترویج فرهنگ استفاده از ماسک و دعوت هموطنان به استفاده از آن ، به سمت استان های جنوبی کشور سفر خود را  در 27 آذر ماه  آغاز نمودند. 

وی در ادامه افزود : آقایان مهدی عسکری امدادگر شعبه و باقر احمدی داوطلب شعبه پس از 10 روز رکاب زنی با عبور از 14 شهر و مرکز شهرستان و 3 استان جنوبی کشور و سواحل نیلگون خلیج همیشه فارس در هفتمین روز از دیماه با ورود به شهر بندر عباس به سفر خود پایان دادند.

مهدی  عسکری دوچرخه سوار داوطلب شعبه در خصوص سفر خود گفت : ما سفر خود را از شهر اهواز آغاز کردیم و پس از 1250 کیلومتر رکاب زدن و عبور از شهر های اهواز ، خرمشهر ، آبادان ، بندر ماهشهر ، هندیجان ، بندر دیلم ، گناوه ، بوشهر ، خورموج ، کنگان ، عسلویه ، پارسیان ، بندر لنگه ، کنگ و بندر خمیر  با ورود به شهر بندر عباس به سفر خود پایان دادیم .

دوچرخه سواران داوطلب شعبه از حمایت های جمعیت هلال احمر نیشابور در این سفر قدردانی نمودند.

اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در دیدار با این عزیزان پس از سفر با اعطاء لوح تقدیر و هدایا از زحمات این عزیزان قدردانی نمود.

کلمات کلیدی
زهره  دشتی
تهیه کننده:

زهره دشتی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *