جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

دوشنبه 10 آذر 1399

اجرای بیش از ۱۲۰ عنوان برنامه به مناسبت دهه کرامت توسط اعضا جوانان هلال‌احمر خراسان رضوی

معاون امور جوانان هلال‌احمر خراسان رضوی از اجرای بیش از ۱۲۰ عنوان برنامه به مناسبت دهه کرامت در کانون های جوانان استان خبرداد.

معاون امور جوانان هلال‌احمر خراسان رضوی از اجرای بیش از ۱۲۰ عنوان برنامه به مناسبت دهه کرامت در کانون های جوانان استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی علیرضا معین زاده با بیان این خبر گفت : تعداد بیش از ۲۳۰۰ نفر روز از اعضای جوانان شعب استان در اجرای این برنامه ها مشارکت داشته اند .

وی با بیان اینکه از این تعداد ۱۴۵۴ نفر از اعضای کانون های دانشجویی و جوانان بوده اند تصریح کرد : فعالیت های از قبیل فضا سازی و آذین بندی مراکز اداری و کانون ها ، ارسال پیام تبریک به اعضا ، برگزاری مسابقات فرهنگی ، هنری و مذهبی اجرا شده است .

معین زاده اضافه کرد : دیدار با امام  جمعه شهرستان ها و تجلیل از اعضای فعال شعبه از سایر برنامه های بوده که در سطح شعب شهرستان به مناسبت دهه کرامت اجرا شده است اجرای برنامه های متنوع بمناسبت دهه مبارک کرامت در جمعیت هلال احمر نیشابور به مناسبت دهه مبارک کرامت به همت جوانان جمعیت هلال احمر نیشابور برنامه های متنوعی برگزار گردید.

 اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رییس جمعیت هلال احمر نیشابور گفت: همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع) برنامه های متنوعی به همت مرکز امور جوانان شعبه برنامه ریزی و در دهه مبارک کرامت اجرا شد.

وی در ادامه افزود: از مهمترین برنامه هایی که در این دهه برگزار گردید  همایش دختران آفتاب بمناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و با هدف تجلیل از دختران برتر شعبه با حضور  معاون آموزش و پژوهش استان  و افتتاح همزمان هشت خانه هلال در روستای آهوان با حضور دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر ، بهمن آبادی معاون امدادونجات ، حجت الاسلام والمسلمین اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، دکتر قامتی معاون استاندار و فرماندار نیشابور و اعضای شورای اداری شهرستان در روستای آهوان برگزار گردید و همچنین آیین کلنگ زنی ساخت اولین خانه هلال روستایی کشور نیز انجام شد.

شاه بیکی گفت: از دیگر برنامه های اجرا شده در این دهه میتوان به برگزاری کارگاه های مختلف با موضوعات متنوع، توزیع پک بهداشتی و گوشت گرم در خوابگاههای دخترانه و پسرانه (بی سرپرست) میتوان اشاره کرد که با همت و مشارکت جوانان صورت گرفت.

برنامه های اجرا شده دهه کرامت در رشتخوار

مسئول امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار از برگزاری برنامه های متنوع در هفته کرامت در این جمعیت خبر داد

 رشتخوار حسن تابنده گفت: همزمان با شروع دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) پیامک تبریک به بانوان عضو جمعیت ارسال شد

وی افزود : در این هفته ضمن برگزاری همایش بزرگداشت روز دختر با رعایت پروتکل های بهداشتی هدایایی توسط رئیس و مسئول جوانان این جمعیت به بانوان تقدیم گردید

 برنامه های متنوع در جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت اجرا شد

نرگس افرادی رئیس جمعیت هلال احمر گناباد ضمن بیان این مطلب که مردم خراسان به واسطه قرارگیری در مجاورت بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع)ارادت خاصی به مقام آن حضرت داشته گفت: با قرار گیری در آستانه میلاد پربرکت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت مقام دختر ضمن ارسال پیامک تبریک به بانوان جمعیت، چند تن از افراد فعال نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

افرادی در ادامه افزود:به جهت نمایش عملکرد یکساله بانوان در جمعیت نیز کلیپی طراحی و در شبکه های مجازی انتشار یافت.

مسئول امور جوانان شهرستان گناباد نیز خاطرنشان کرد: اعضا باحضور در دفتر امام جمعه شهرستان،حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای صادقی نسب،ضمن تبریک اعیاد فرخنده از دوتن از بانوان فعال جمعیت به نمایندگی تقدیر به عمل آمد

علی مرتضوی گفت:اعضا پس از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی باسیرت حضرت معصومه(س)به ضدعفونی و غبار روبی بقعه متبرکه امامزاده سیدابراهیم(ع) پرداختند.

وی در پایان عنوان کرد:در روز ولادت امام رضا(ع)نیز ،طلاب مدرسه علمیه امام رضا(ع)شهرستان باحضور در جمعیت به تبریک اعیاد پرداختند که هدایایی به جهت تقدیر ازاین حرکت خود جوش تقدیمشان گردید.

دیدار دختران عضو جمعیت هلال احمر قوچان با امام جمعه شهرستان به مناسبت دهه کرامت / از اعضا فعال جوانان شعبه قوچان به مناسبت دهه کرامت تجلیل شد

اعضای دختر هلال‌احمر قوچان به مناسبت دهه کرامت با حجت الاسلام والمسلمین محمد علی دستجردی امام جمعه شهرستان  دیدار کردند .

امام جمعه شهرستان با اشاره به اینکه دشمنان اسلام و انقلاب این روزها ها مادران آینده و دختران امروز را مورد هجوم فرهنگی خود قرار داده و تلاش آنها برای تخریب بنیان خانواده ها است : از بانوان هلال‌احمری خواست آگاهی خود را نسبت به مسائل جامعه بیشتر کنند و با رعایت اصول اخلاقی و اسلامی از خود در مقابل هجمه های دشمنان اسلام مواظبت کنند.

در پایان این دیدار به رسم قدردانی از تلاش های این اعضا فعال لوح سپاسی از طرف امام جمعه شهرستان به اعضا دختر هلال‌احمر قوچان اهدا شد .

 

کلمات کلیدی
محمدرضا فقیهی
تهیه کننده:

محمدرضا فقیهی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *