جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

جمعه 08 اسفند 1399

برگزاری وبینار «سلامت روان و خودمراقبتی بانوان» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

به همت کانون هلال احمر و با همکاری اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، وبینار آموزشی «سلامت روان و خودمراقبتی بانوان» در این دانشگاه برگزار شد.

به همت کانون هلال احمر و با همکاری اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، وبینار آموزشی «سلامت روان و خودمراقبتی بانوان» در این دانشگاه برگزار شد.

نرگس افرادی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد در گفت و گو با مفدا - گناباد، با اعلام این خبر گفت: این وبینار به مناسبت «هفته سلامت روان » در روز یکشنبه ٢۷ مهرماه ۹۹ از ساعت ١٢ الی ١٤ با تدریس «نجمه سادات حاجی‌وثوق»، دکترای روانشناسی و مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.

وی ادامه داد: در این وبینار مطالبی در خصوص عوامل مختلف سلامت روان و بررسی رفتارها و سبک‌های مختلف برقراری ارتباط به خصوص رفتار جرأت‌مندانه بیان گردید.

علی مرتضوی مسئول واحدجوانان شعبه گناباد افزود: تعداد ۴۲ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های مختلف کشور در این وبینار شرکت نموده‌اند که برای تمامی شرکت‌کنندگان گواهی صادر خواهد شد.

احسان امیری کارشناس فرهنگی کانون هلال احمر، هدف از برگزاری این وبینار را آشنایی با نحوه و روش‌های سازگاری با مشکلات و گرفتاری‌های زندگی برشمرد و تصریح کرد: سلامت روان به معنای نداشتن هیچ مشکل روحی در زندگی نیست؛ بلکه به معنای داشتن توانایی کنترل و هماهنگی مشکلات و ناسازگاری‌ها است.

نجمه سادات حاجی وثوق ،دکترای روانشناسی و مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، با بیان اینکه رفتار جرأت‌مندانه، ارتباط مستقیمی با سلامت روان افراد دارد، خاطرنشان کرد: در این وبینار، مهارت‌های لازم جهت این گونه رفتار در زندگی مورد بیان و در پایان نیز به دغدغه‌ها و نظرات و سؤالات دانشجویان پاسخ داده شد.

کلمات کلیدی
علیا اعتمادی
تهیه کننده:

علیا اعتمادی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *