جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوي

جمعه 08 اسفند 1399

برگزاری کاروان نیکوکاری به همت ماه نشانان سرزمین کهن ترین تمدن ها

رئیس جمعیت هلال احمر گناباد گفت:اعضای ماه نشان ما آموخته اند که همواره دست یاری خود را از نیازمندان این مرز و بوم دریغ نکنندو اینک در این روز ها که معیشت تمام مردم در تنگنا قرار گرفته باری دیگر در حرکتی خودجوش اقدام به جمع آوری کمک های نقدی نموده و به یاری مردم نیازمند حومه شهرستان شتافتند

رئیس جمعیت هلال احمر گناباد گفت:اعضای ماه نشان ما آموخته اند که همواره دست یاری خود را از نیازمندان این مرز و بوم دریغ نکنندو اینک در این روز ها که معیشت تمام مردم در تنگنا قرار گرفته باری دیگر در حرکتی خودجوش اقدام به جمع آوری کمک های نقدی نموده و به یاری مردم نیازمند حومه شهرستان شتافتند.

نرگس افرادی اظهار کرد:اعضا پس از اعلام فراخوان ،اقدام به جمع آوری کمک های نقدی از بین اعضای شورا گرفته تا اعضای داوطلب و خویشاوندان خود نموده و حتی برخی از مبالغ نیز از صندوق طرح ابتکاری گلبرگ های مهربانی تامین شد.

وی با اشاره به برخورد صمیمانه مردم روستاها، افزود: این برنامه در روستاهای صعب العبور کرشک،حسین آباد،تگ بنستو و تک زواجراشد که تا کنون هیچ گروه جهادی به آن مناطق دسترسی پیدا نکرده بود و به جهت برودت هوا،برف و یخ زدگی معابر مردم روستا امکان دسترسی به نقاط شهری را نداشتند.

مسئول جوانان جمعیت هلال احمر گنابادنیز تصریح کرد: تعداد۸نفر از نمایندگان کانون های جوانان بخش خواهران،روستایی بیلند،دانشجویی پیام نور،علوم پزشکی و آزاد اسلامی حضور داشتند.

وی خاطرنشان کرد:تعداد۱۹پک کمک معیشت ،بهداشتی،فرهنگی-آموزشی و عیدانه ویژه شب یلدا تدارک دیده شده بود که بین ساکنین توزیع شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *