خراسان رضوی
امروز يك شنبه  ۲ مهر ۱۴۰۲

۹ مصدوم و فوتی طی دو حادثه در یک روز

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: صبح امروز طی دو تصادف جاده ای در برخورد تریلی و سواری، ۵ حادثه دیده و ۴ فوتی برجای گذاشته شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: صبح امروز طی دو تصادف جاده ای در برخورد تریلی و سواری، ۵ حادثه دیده و ۴ فوتی برجای گذاشته شده است.

ذاکریان گفت: صبح امروز در تماسی تلفنی مبنی از برخورد تریلی و خودروی پراید در ساعت ۵:۴۵ دقیقه، بدون فوت وقت ۴ نیروی عملیاتی با یک دستگاه آمبولانس و یک خودروی نجات تیپ ۱و ۲، به محل اعزام شدند.  

وی با اشاره به اینکه در این حادثه ۵ نفر آسیب دیده اند، افزود: ۲ نفر از اعضای یک خانواده مصدوم و ۳ نفر دیگر نیز با رده سنی ۴۲ ساله، ۳۹ ساله و ۸ ساله نیز در این تصادف فوت شده اند.  

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی بیان داشت: برخورد تریلی با خودروی پراید در کیلومتر ۷۰ محور نیشابور، مشهد روی داده که نجات ۱و۲ پس از اعزام به صحنه، با رهاسازی و تثبیت صحنه حادثه و امدادرسانی توسط عوامل پایگاه عملیات خاتمه یافت.  

 ذاکریان همچنین درخصوص دومین حادثه عنوان کرد: حادثه دیگر، ساعت ۷ و ۴ دقیقه امروز پنجشنبه ۲۳ شهرویور ماه در کیلومتر ۴۵ محور مواصلاتی نیشابور به مشهد رخ داده است که در اثر تصادف جاده ای تریلی و سواری ساندرو، ۴ حادثه دیده را برجای گذاشت.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادی پایگاه جاده ای شهید جعفری خراسان رضوی پس از اطلاع به محل اعزام شدند، افزود: این حادثه ۳ نفر مصدوم و ۱ فوتی داشته است که یکی از مصدومین پسری ۱۵ ساله بوده که با انجام اقدامات اولیه توسط نجات تحویل بیمارستان گردید.  

 

مشاهده ۴۲
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۴- ۱۹:۲۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه