خراسان رضوی
امروز دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

اجتماع بزرگ اعضا و کارکنان هلال احمر خراسان رضوی با حضور دبیرکل جمعیت

با حضور دبیر کل، رییس سازمان داوطلبان، معاون سیاسی استانداری و مسئولین استانی و مدیران شهرستانی مراسم هفته هلال احمر با حضور 1500 نفر اعضای خانواده بزرگ هلال احمر استان در مجتمع آیه‌های مشهد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ؛ با حضور دبیر کل، رییس سازمان داوطلبان، معاون سیاسی استانداری و مسئولین استانی و مدیران شهرستانی مراسم هفته هلال احمر با حضور 1500 نفر اعضای خانواده بزرگ هلال احمر استان در مجتمع آیه‌های مشهد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، محسن ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از اضافه شدن 8 دستگاه خودروی اداری و امدادی به ناوگان جمعیت هلال احمر استان و جذب 14 میلیارد تومان در حوزه سلامت استان خبر داد.

وی افزود: در زلزله کشور های ترکیه و سوریه در کمتر از 24 ساعت یک تیم ده نفره از جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به این کشور ها اعزام شدند. همچنین بالغ بر 100 تن اقلام غذایی و زیستی توسط هلال احمر استان به شهرستان خوی ارسال شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور نیز در سخنانی با اشاره به شعار هفته هلال احمر با عنوان «هلال احمر؛ نشان امید» گفت: فعالیت هلال احمر کمتر از جهاد نیست.

«یعقوب سلیمانی» افزود: همه فعالان در هلال احمر تلاش کردند تا بیان کنند با وجود موانع و مشکلات، امید وجود دارد و به همین دلیل هم شعار امید را انتخاب کردند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به نقش هلال احمر در حوادث و بحران‌ها خاطرنشان کرد: امدادگران با حضور به موقع و موثر خود در حوادث و سوانح، چراغ امید را در دل آسیب دیدگان روشن می‌کنند و پیام رسان آرامش و خدمت هستند.

در بخشی از این مراسم نیز از برترین‌های جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در حوزه‌های ستادی و نمایندگی‌ها تجلیل شد.

مشاهده ۴۳
/
۱۴۰۲/۰۲/۲۷- ۰۹:۲۱
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه