خراسان رضوی
امروز دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی در استان

محسن ذاکریان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی در خراسان رضوی گفت: اساس و رویکرد خانه‌های هلال استفاده از ظرفیت مردمی و اجتماع محور است. با تاسیس خانه‌های هلال این امکان فراهم می‌شود که خدمات جمعیت به دوردست ترین مناطق استان به ویژه مناطق روستایی گسترش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی؛ محسن ذاکریان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی در خراسان رضوی گفت:  اساس و رویکرد خانه‌های هلال استفاده از ظرفیت مردمی و اجتماع محور است. با تاسیس خانه‌های هلال این امکان فراهم می‌شود که خدمات جمعیت به دوردست ترین مناطق استان به ویژه مناطق روستایی گسترش یابد.

وی افزود: در یک سال گذشته ، تلاش های بسیاری برای تسریع در افتتاح پروژه‌های عمرانی صورت گرفته است و افتتاح پروژه‌های امروز حاصل تلاش های بسیار همکاران این جمعیت در معاونت ها و ادارات مختلف است.

ذاکریان ادامه داد: امروز شاهد افتتاح پایگاه امداد و نجات خیر ساز سبزوار یادمان زنده یاد علی رادمنش در استان بودیم که با حضور رییس سازمان داوطلبان و مسئولین ستادی و شهرستانی در محل این پایگاه مراسم افتتاحیه آن برگزار گردید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خاطرنشان کرد:  در مراسم گرامیداشت هفته هلال احمر با حضور دبیرکل محترم و مسئولین کشوری و استانی از هشت خودروی اداری و امدادی که لجستیک هلال احمر استان خراسان رضوی افزوده شده است رونمایی شد.

مشاهده ۷۴
/
۱۴۰۲/۰۲/۲۷- ۰۹:۲۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه